Regeneracja sprężarek

 

Regeneracja to najtańszy sposób naprawy ważnego i najdroższego elementu układu klimatyzacji samochodowej jakim jest sprężarka.

Jeżeli nie masz pewności czy twoja sprężarka nadaje się do dalszego użytkowania dostarcz ją w celu weryfikacji, podczas której przejdzie restrykcyjne sprawdzenie pod względem wydajności na profesjonalnym stanowisku testowym.

Taka wiedza posłużyć może za dalszą bazę do działań z naprawą układu klimatyzacji w Twoim pojeździe.
Jeżeli test kompresora okaże się negatywny, nie obawiaj się – na szczęście większość uszkodzeń sprężarki nie wiąże się z jej wymianą, ponieważ można ją zregenerować.
Takie działanie pozwala zaoszczędzić nawet połowę kosztów wymiany sprężarki na nową.

Podczas regeneracji wymienia się tylko te elementy, które nie nadają się już do dalszego poprawnego działania kompresora. Może to być tylko łożysko, koło pasowe, uszczelnienie, zawór sterujący lub jeden z wielu innych elementów.

Zanim dokona się wymiany poszczególnych elementów sprężarka jest dokładnie weryfikowana. Po weryfikacji uszkodzonych elementów sprężarki oraz ich wymianie na nowe kompresor powraca do parametrów kompresora nowego. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko rozpoznać usterkę oraz ją usunąć, a zregenerowana sprężarka swoją pracą nie będzie odbiegać od działania nowej o wiele droższej sprężarki.
W ofercie naszego serwisu można znaleźć wiele części potrzebnych do naprawy sprężarek. Nasze usługi wykonujemy starannie i szybko, nawet jeżeli nie jesteśmy wstanie zregenerować sprężarki klienta dokładamy wszelkich starań aby zaproponować kompresor drugi regenerowany lub nowy w atrakcyjnej cenie.